Nechte se inspirovat značkou Huppe!

Středa 19. listopad 2014 | RSS Feed

Autor: V. S.

Huppe -

Chystáte se na rekonstrukci koupelny a potřebujete poradit? Nechte se inspirovat luxusními sprchovými kouty nebo vanovými zástěnami od prověřené značky Huppe. Tato značka vyniká vysokou kvalitou. Čistý design působí prvotřídním dojmem.


Do každé koupelny originální design Huppe


Značka Huppe přináší novou kolekci sprchových koutů různých designů a nejen to. Vybírat můžete z široké nabídky vanových zástěn. Koupelny Huppe vás ohromí svým neotřelým šarmem a smyslnou elegancí. Dopřejte si estetický zážitek ze sprchování!

Sprchové kouty - zobrazit vše

Sháníte nový sprchový kout do své koupelny? Pak nabídka od Huppe je opravdu široká. Pro řadu z nás je sprchování velmi příjemné. Zvolte si i vy svůj sprchový kot podle prostorových možností vaší koupelny. Sprchové kouty jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, proto je zaručena dlouhá životnost.


Huppe Refresh pure 2 Huppe Aura elegance Huppe Aura elegence 1
Huppe Refresh pure 2-křídlové dveře s pevnými segmenty Huppe Aura elegance posuvné dveře Huppe Aura elegence 1-křídlé dveře s pevnými segmenty

 

Huppe studio - zobrazit vše

Využijte individuální rozmanitost, která vám přináší Huppe studio. Pokud preferuje čistý design, nahlédněte do kategori Huppe pure. Podle svého uvážení a prostorových možností si s výrobky skvěle doladíte svou koupelnu.


Huppe VISTA pure posuvné dveře 1 Huppe VISTA pure posuvné dveře 2 Huppe VISTA pure posuvné dveře 1
Huppe VISTA pure posuvné dveře 1-dílné s pevným segmentem do niky Huppe VISTA pure posuvné dveře 2-dílné s pevným segmenty do niky Huppe VISTA pure posuvné dveře 1-dílné s pevným segmentem a boční stěnou

 

Vánové zástěny - zobrazit vše

Upřednostníte raději koupel ve vaně před sprchováním ve sprchovém koutě? Pak v našem eshopu nabízíme praktické řešení a to ve formě vanové zástěny. Tyto zásněny jsou velmi oblíbené, díky nenáročné údrže. Při koupání zabrání úniku vody mimi vanu. To jistě ocení rodiče malých dětí.

Huppe 501 Design pure Vanová zástěna Studio PARIS elegance vanová zástěna Huppe Design elegance Vanová zástěna
Huppe 501 Design pure Vanová zástěna 2-dílná Studio PARIS elegance vanová zástěna 1-dílná s pevným segmentem Huppe Design elegance Vanová zástěna 3-dílná

 

Sprchové vaničky - zobrazit vše

Čistý design a praktické provedení, to jsou sprchové vaničky Huppe. Jsou vybaveny protiskluzovou úpravou. Neobvyklé plochý vzhled spojený s decentní prohlubní v oblasti sprchy, dodává sprše charakter výjímečnosti. Vaničky mohou být namontovány přímo do podlahy, ale i do zvýšených ploch.


Huppe Purano 4-úhelníková vanička Huppe krytka sifonu Huppe Purano 1/4-kruhová vanička
Huppe Purano 4-úhelníková vanička Huppe krytka sifonu Huppe Purano 1/4-kruhová vaničkaNákupní košík 0 položek 0 Kč