Chyba při zobrazování komponenty 'BreadcrumbNavigation'

HÜPPE Solva pure

HÜPPE Solva pure

Máte rádi nadčasový design a zároveň funkční a kvalitní věci? Pak ve své koupelně nechte místo na sprchový kout z řady HÜPPE Solva pure. Díky svým ne příliš výrazným tvarům a univerzální konstrukci je jednoduše kombinovatelný s dalším koupelnovým vybavením, a tak se hodí do každé domácnosti. V čem je HÜPPE Solva pure výjimečný oproti jiným sprchovým koutům?

Flexibilní a přizpůsobivý

Sprchové dveře HÜPPE Solva pure se vám přizpůsobí. Mohou se totiž otevírat nejen ven, ale také dovnitř. Proto si je vybírají zejména majitelé menších koupelen i lidé, kteří mají rádi čistotu. Po sprchování totiž můžete nechat dveře otevřené dovnitř, a tím pořádně vyvětrat a snížit tak pravděpodobnost růstu plísní ve spárách na minimum.

S vodotěsným spojením

Panty sprchového koutu z řady Solva pure jsou vybaveny technologií SoftSeal. Ta má na starosti maximální těsnost všech spojů. Díky této technologii se nemusíte bát usazování špíny nebo plísně v prostoru pantů, což zásadně usnadňuje čištění.

S neviditelným mechanismem

Vestavěný zvedací / spouštěcí mechanismus sprchového koutu HÜPPE Solva pure při otevírání lehce nadzvedne dveře a při zavírání je opět zvolna spustí. Oproti jiným sprchovým koutům si tohoto mechanismu ani nevšimnete, protože je ukrytý za decentní krytkou. Pouze ho ucítíte a oceníte.

Bezbariérový způsob instalace

Všechny modely z řady HÜPPE Solva pure jsou k dispozici bez lišt, schůdků a jiných překážek, které by bránily v přístupu vozíčkářům a lidem s omezenou pohyblivostí. Pokud ale přeci jen potřebujete zvýšit těsnost sprchového koutu, skvělou alternativou je montáž decentní prahové lišty.

Rychlé čištění a vysoká hygiena

Panty sprchových koutů Solva pure jsou z vnitřní strany zapuštěny do skla. Díky tomu se dají rychle vyčistit běžnou stěrkou na sklo. Chcete-li si ještě více ušetřit práci, přiobjednejte si povrchovou úpravu skel HÜPPE Anti-Plaque. Díky ní kapičky lépe stékají po skle, což snižuje usazování nečistot a vodního kamene na stěnách sprchového koutu.

Bezrámové provedení

Do menších prostor se bezvadně hodí bezrámová varianta sprchového koutu Solva pure. Kout opticky zvětší a místnost prosvětlí. Zároveň usnadní i každodenní čištění díky nepřítomnosti rohů a hran.

Čisté linie díky nástěnné liště

Zárukou stability a těsnosti je Solva pure ve variantě s nástěnnými lištami. Pokud nemáte 100% rovné zdi, elegantně vyřeší i stavební nerovnosti.

Inteligentní design od NOA

U řady sprchových koutů Solva pure si můžete být jistí, že ještě několik desetiletí nevyjdou z módy. Renomovaná dvojice designérů NOA ji navrhla přesně tak, aby pasovala k nejrůznějším stylům zařizovacích předmětů a stala se univerzální a funkční dominantou koupelny.

Ideální do každého prostoru

S bezrámovým provedením Solva pure lze realizovat téměř všechny situace koupelny, Ať už je v prostoru zkosení střechy nebo podezdívka, HÜPPE si s tím poradí.

I do malých koupelen

Díky křídlovým sklapovacím dveřím si HÜPPE Solva pure můžete pořídit i do těch nejmenších koupelen. Dají se jednoduše složit na zeď, a tak nezabírají zbytečně hodně místa, které může patřit samotnému koutu nebo jinému koupelnovému vybavení.

Téměř bez šroubů

Proč by design sprchového koutu měly rušit šrouby a krytky na bočních stěnách a pevných segmentech, když nemusí být vidět. Proto se u HÜPPE Solva pure používá technika upevnění s použitím těsnicího profilu, která skryje všechny nehezké spoje a ušetří i mnoho času při čištění skel.

U HÜPPE Solva pure se výhradně používají segmenty z 6mm a 8mm jednovrstvého bezpečnostního skla (ESG).

Soft Open/Soft CloseNe