Chyba při zobrazování komponenty 'BreadcrumbNavigation'

HÜPPE Xtensa pure

HÜPPE Xtensa pure

Unikátní princip nové HÜPPE Xtensa pure kombinuje výhody řešení Walk-In a posuvných dveří. To jsou zejména velký vstup, vysoká transparentnost a skvělá těsnost. Víte, že HÜPPE Xtensa pure může být také kombinována s boční stěnou nebo instalována do niky? Jaké další výhody nabízí?

Maximální transparentnost

HÜPPE Xtensa pure nemá žádné zbytečné rámy ani kovové komponenty, které by bránily dokonalé transparentnosti. Zmizela především horní vodicí lišta posuvných dveří a zbyly pouze funkční prvky, se kterými tvoří designovou doménu koupelny.

Pojezdy pro lehké otevírání

Díky pojezdům na spodní straně sprchového koutu se posuvné dveře HÜPPE Xtensa pure velmi lehce otevírají i zavírají. Kolečka jsou uzpůsobena vyššímu zatížení a zajišťují hladký a tichý pohyb dveří.

Speciální dvojitý stěnový profil

Speciální dvojitý stěnový profil umožňuje při otevření posuvných dveří téměř úplné zasunutí dveří za pevný segment. Tím vznikne velkorysá šířka vstupu, dodatečný prostor a maximální transparentnost.

Velká šířka vstupu

Funkční design madla umožňuje maximální otevření posuvných dveří. Díky tomu už se nebudete muset otáčet bokem při vstupu do sprchy.

U HÜPPE Xtensa pure jsou zabudovány dveřní segmenty z 6mm, příp. 8mm jednovrstvého bezpečnostního skla.

Soft Open/Soft CloseNe