Nakupujte se slevovým kódem AKCE14 a na HÜPPE Aura Elegance a HÜPPE Classics získejte slevu dalších 14%.

Vše o nákupu

Doprava a ceník

Při nákupu v našem internetovém obchodě si můžete sami zvolit, jaký typ dopravy preferujete. Na výběr máte z několika možností a to osobní odběr na naší vzorkovně nebo na logistickém centru. Nejpoužívanější je doručení prostřednictvím Zásilkové přepravy a jako novinku jsem připravili také termínové doručení zboží. Pokud se rozhodnete, že si zboží necháte dovézt domů, můžete využít sledování Vaší zásilky, stačí pouze na webu přepravce zadat číslo Vašeho balíku. O Vaší zásilce a jeho doručení budete informováni prostřednictvím SMS. Při volbě služeb Zásilkové přepravy můžete využít možnost změny místa doručení také prostřednictvím SMS. Zboží také doručujeme na Slovensko.

Způsob platby

Prodávající má vyhrazeno právo na změny cen. Platné ceny jsou potvrzovány kupujícímu v okamžiku, kdy je potvrzena objednávka. Pokud je platná cena totožná nebo nižší než cena na písemné nebo emailové objednávce, není zpětně kupujícímu potvrzována a zboží mu je doručeno za platnou cenu v okamžiku přijetí objednávky. V případě, že je platná cena vyšší než cena, která je uvedena na objednávce, kupující je o této změně informován a je na kupujícím, zda zboží s novou cenou přijme a nebo dodávku odmítne.


Výběr způsobu platby je opět na Vás. Pokud Vám vyhovuje platit až při převzetí zboží, není to problém. Při osobním převzetí zboží na prodejně nebo výdejním místě, zaplatíte až když Vám prodejce zboží vydá (bez možnosti platby kartou). Pokud si zboží necháte doručit až domu, cena je připočítám dobírkový poplatek 48 Kč a platba je provedena přepravci (bez možnosti platby kartou).

Převzetí zboží

V okamžik, kdy je Vám zboží doručeno, nebo jste si ho převzali na prodejně či výdejním místě, zkontrolujte si zásilku, zda nedošlo k poškození obalu nebo jiné vadě a celkový obsah zboží, zda Vám bylo vše doručeno správně. Předejdeme tím následným komplikacím. Pokud bude nějaký problém, ihned informujte prodejce a sepište se Zásilkovou službou reklamační protokol.

Vrácení a reklamace zboží

Pokud nebudete se zbožím spokojeni, můžete u nás využít možnost vrácení zboží do 14 dnů od jeho převzetí a to bez podmínek udání důvodu. Od smlouvy můžete odstoupit v souladu s § 1829 Občanského zákoníku vyplněním formuláře pro odstoupení od smlouvy a následným odesláním na náš kontaktní email. Vrácené zboží by mělo být v původním stavu, nemělo by nést známky poškození nebo používání a mělo by mít originální, nepoškozený obal. Kupující bere na vědomí, že dle ustanovení § 1837 občanského zákoníku, nelze mimo jiné odstoupit od kupní smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání kupujícího, nebo se jedná o jedinečnou kombinaci vlastností výrobku výlučně objednaného pro jeho osobu.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení