Nakupujte se slevovým kódem AKCE14 a na HÜPPE Aura Elegance a HÜPPE Classics získejte slevu dalších 14%.

Řešení na míru

Řešení na míru

Potřebujete do své koupelny namontovat jiný rozměr sprchového koutu či vanové zástěny, než je standardně v nabídce? Značka HÜPPE se vám přizpůsobí. Zařídíme pro vás atypická řešení přímo na míru vaší koupelně.

„Do naší koupelny jsme potřebovali namontovat skla sprchového koutu o rozměrech, které se normálně vůbec nevyrábí. Nikde se s námi ale nechtěli moc bavit, že atypy nedělají. Až jsme narazili na koupelnové studio AQUANY. Stačilo zavolat a hned začali makat na tom, abychom měli sprcháč doma co nejdříve.

Všechno nám vysvětlili, poslali k nám zdarma technika, který všechno změřil, dokonce nám i řekli termín, kdy skla přijedou a podle toho objednali technika na namontování. Žádné zbytečné prodlevy ani výmluvy. Všechno bylo přesně tak, jak jsme se domluvili.“

Jaromír T., Praha

Jak atypické řešení objednat?

1. krok: Napište nám

Na e-mail obchod@aqkoupelny.cz nám pošlete fotografii už obložené koupelny, její rozměry, plánovaný rozpočet i představu, jak by mělo vaše řešení na míru vypadat.

2. krok: Navrhneme vám řešení

Podle vaší představy a rozpočtu vám navrhneme ideální řešení.

3. krok: Připravíme předběžnou cenovou nabídku

Vše propočítáme a zašleme vám přibližnou cenu vybrané varianty podle dodaných rozměrů.

4. krok: Zdarma přeměříme vaši koupelnu

Po odsouhlasení předběžné ceny k vám zdarma pošleme technika, který vše ještě jednou pečlivě změří. (Zaměření provádíme jen v obložené koupelně po usazení vaničky nebo odtokového kanálku.)

5. krok: Pošleme vám finální nabídku a objednáme zboží

Po zaměření už budeme přesně vědět, co máme objednat a kolik to na korunu přesně bude stát (cena většinou zůstává stejná jako předběžná kalkulace). Zašleme vám finální cenovou nabídku a po jejím odsouhlasení také zálohovou fakturu. Po zaplacení ihned zadáváme objednanou variantu do výroby.

Do 3 dnů vám pak potvrdíme termín, kdy bude řešení na míru vyrobené (zpravidla 4–6 týdnů).

6. krok: Připravené zboží doručíme

Jakmile pro vás bude objednané zboží připravené, zajistíme jeho přepravu kurýrní službou PPL sprint. Řidič vás dopředu informuje, kdy se zbožím přijede. Přesný čas doručení si domluvíte přímo s ním. Nezapomeňte si při převzetí zásilku vizuálně zkontrolovat. Také počítejte s tím, že sprchové kouty jsou objemným zbožím. Proto je dobré si domluvit výpomoc na následný přesun do bytu či do patra.

7. krok: Zařídíme autorizovanou montáž

O namontování vašeho řešení na míru se nemusíte starat sami. Zařídíme pro vás autorizovaného montážního technika, který si s instalací hravě poradí. Namontuje vám sprchový kout či vanovou zástěnu rychle a bezchybně. Využijte k nákupu i autorizovanou montáž a ušetřete. Cenu za kompletní zakázku (zboží i montáž) vám spočítáme se sníženou, 15% sazbou DPH.

A co teď?

Začněte prvním krokem. Změřte a vyfoťte svou koupelnu. Promyslete si rozpočet i jak by vaše řešení na míru mělo vypadat. To všechno nám pošlete na e-mail obchod@aqkoupelny.cz, ať můžeme začít co nejdříve s návrhem.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení