Nakupujte se slevovým kódem AKCE14 a na HÜPPE Aura Elegance a HÜPPE Classics získejte slevu dalších 14%.

Zásady ochrany osobních údajů

Ochrana osobních údajů 

1. Fyzická osoba Tomáš Novák, se sídlem Mánesova 2963, IČ 491 24 714, DIČ CZ7404032746, zapsaný v živ. rejstříku u Živnostenského úřadu Louny od 27. 12. 1993, č.j.: MULN/OZU/4345/2010/DH/3 zpracovává v případě vaší poptávky zboží ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, následující osobní údaje:

jméno a příjmení,
poštovní adresu,
e-mailovou adresu,
telefon.
2. Jméno, příjmení, poštovní adresu, emailovou adresu a telefon je nutné zpracovat pro zaslání zboží, jednání o nabídce zboží nebo za účelem odpovědi na Vámi vznesený dotaz. Takové zpracování umožňuje ust. § 5 odst. 2 písm. b) zákona o ochraně o osobních údajů. Tyto osobní údaje budou fyzickou osobou Tomášem Novákem zpracovávány po dobu jednání o uzavření smlouvy mezi vámi a Tomášem Novákem, nejdéle 3 roky od vaší poptávky, pokud neudělíte souhlas k dalšímu zpracování.

3. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to například zasláním e-mailu nebo dopisu na kontaktní údaje fyzické osoby Tomáše Nováka.

4. Zpracování osobních údajů je prováděno fyzickou osobou Tomášem Novákem tedy správcem osobních údajů, osobní údaje však pro správce osobních údajů mohou zpracovávat i tito zpracovatelé:

Poskytovatelé softwaru iPodnik, Office 356, Stormware, Google LLC (aplikace Gmail, Google Drive)
Případně dalšími poskytovateli zpracovatelských softwarů, služeb a aplikací, které však v současné době správce osobních údajů nevyužívá.
5. Vezměte, prosím, na vědomí, že podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo:

požadovat po mně informaci, jaké vaše osobní údaje zpracovávám,
požadovat po mně vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů,
vyžádat si u mě přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit,
požadovat po mně výmaz těchto osobních údajů – tento výmaz však bude mít za následek ukončení jednání o smlouvě,
v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů obrátit se na mě nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení