Nakupujte se slevovým kódem AKCE14 a na HÜPPE Aura Elegance a HÜPPE Classics získejte slevu dalších 14%.

HUPPE Anti-Plaque

Dělají vám vrásky zaschlé kapičky na skle sprchového koutu? Chcete se vyhnout každodennímu drhnutí skel? Pořiďte si sprchový kout HÜPPE s povrchovou úpravou skel Anti-Plaque. Tato revoluční úprava umožňuje jednoduché stékání vody po skle v podobě drobných kapek, snižuje tvorbu nečistot a vodního kamene a zároveň usnadňuje čištění skel. To, co se přeci jen udrží na skle, lze pak jednoduše odstranit bez použití drsných čisticích prostředků.

Čištění zušlechtěného pravého skla HÜPPE Anti-Plaque

Díky povrchu zušlechtěného pravého skla HÜPPE Anti-Plaque voda podstatně rychleji stéká, a tím se netvoří na skle sprchového koutu usazeniny z vodního kamene a nezachytává špína.

Pokud nějaké nečistoty na skle přeci jen zbydou, nepoužívejte k čištění drhnoucí nebo abrazivní čisticí prostředky. Ty by skla mohly poškodit. Doporučujeme vám čisticí prostředek HÜPPE TOP Plus. Ten je nejen šetrný ke koupelnovému vybavení, ale zároveň i dostatečně účinný, aby vás zbavil nečistot. Hodí se zároveň i k čištění sanitárního prostoru.

Technické parametry
HUPPE Anti-Plaque
Vytvořeno28.06.2018
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení