Náhradní díly

Náhradní díly

Sháníte náhradní díl ke sprchovému koutu či vanové zástěně? Stačí postupovat podle našeho návodu, abychom pro vás součástku mohli objednat co nejdříve. Náhradní díly zasíláme přepravní službou po celém Česku i Slovensku.

Jak objednat náhradní díl?

1. krok: Zjistěte typ

Ke každému výrobku značky HÜPPE objednáváme originální náhradní díly. Proto je důležité v první řadě zjistit typ výrobku.

Jak zjistit typ sprchového koutu nebo zástěny?

A) Najděte výrobní číslo

Uvnitř koutu nebo zástěny na nástěnné liště najdete stříbrný štítek. Na štítku jsou natištěné 2 řádky čísel a písmen. Tyto znaky přesně označují typ výrobku.

nebo

B) Vyfoťte celý kout či zástěnu

Pokud nenajdete štítek s výrobním číslem, sprchový kout nebo zástěnu vyfoťte. Podle fotky a roku pořízení výrobku určíme přesný typ výrobku.

2. krok: Napište nám

Na e-mailovou adresu obchod@aqkoupelny.cz nám pošlete zjištěné informace:

  • A) Výrobní číslo výrobku ze stříbrného štítku, např. 980001.087.311 000.000.4077.

  • B) Rok pořízení sprchového koutu nebo zástěny a fotografie přiložené v příloze.

3. krok: Vyberte si

Na základě vámi zaslaných informací vám do e-mailu pošleme produktový list náhradních dílů přímo k vašemu sprchovému koutu nebo zástěně. Z něj si snadno vyberete přesně tu součástku, kterou potřebujete.

4. krok: Objednejte

Jakmile nám pošlete informaci, který náhradní díl budete potřebovat, zašleme vám cenovou nabídku. Po jejím odsouhlasení také zálohovou fakturu. Ihned po jejím uhrazení pro vás náhradní díl objednáme.

5. krok: Vyměňte za nový

Zhruba do 14 dní od zaplacení zálohové faktury k nám od výrobce dorazí vybraný náhradní díl pro váš sprchový kout či zástěnu. Na vaši adresu ho zasíláme obratem.

A co teď?

Začněte prvním krokem. Na e-mail obchod@aqkoupelny.cz nám pošlete výrobní číslo výrobku (varianta A), nebo jeho fotografii a rok pořízení (varianta B). Na základě toho určíme přesný typ výrobku, ke kterému vám chybí součástka.

Náhradní díly objednáváme přímo pro zákazníka a pro konkrétní typ výrobku značky HÜPPE. Proto se na objednané díly nevztahuje možnost vrácení do 14 dnů.