Hüppe Select+ Mirror - zrcátko

-20 %
Novinka
Hüppe Select+ Mirror - zrcátko (1)
Hüppe Select+ Mirror - zrcátko (1)
Hüppe Select+ Mirror - zrcátko (2)
Hüppe Select+ Mirror - zrcátko (3)
Hüppe Select+ Mirror - zrcátko (4)
Hüppe Select+ Mirror - zrcátko
Vyberte variantu
Barva
Autorizovaná montáž
ANO
(upřesnění ceny montáže
dle konkrétné specifikace)
Běžná cena s DPH 5 360 Kč
Ušetříte 1 072 Kč 20 %
od 4 288 Kč s DPH
od 3 544 Kč bez DPH
Obvykle 3 - 4 týdny
AQ Kód0345710
VýrobceHüppe
Záruka24 měsíců
Popis produktuBarvy

Zrcadlo má pohyblivé rameno a může se optimálně nastavit podle Vaší potřeby. Holení ve sprchovém koutě je již nyní možné!

Na rozdíl od běžných odkládacích systémů ve sprchovém prostoru se Select+ Organizer a funkční díly upevňují pomocí inovativní technologie Select+ System, takže odpadne nákladné vrtání do obkladů.

Zrcátko Mirror se upevňuje pomocí systému Select+ nástěnné lišty, snadno, rychle a bez vrtání. Zrcátko je variabilně nastavitelné v jakékoli výšce. Snadno se čistí díky designu s rovnými plochami. Lze ho jednoduše odstranit a můžete ho kombinovat i s jinými prvky Select+ Organizer (Hook, Drybox, Tablet). Zrcátko poskytuje velkou plochu k prohlížení a lze je pomocí otočného ramena individuálně nasměrovat k uživateli.

VýrobceHüppe

Barvy profilů sprchových koutů Huppe

Barva profilu sprchového koutu nemusí být jen stříbrná lesklá. Hüppe nabízí možnost různých barevných variant profilů. Zde níže v tabulce vidíte, jaká série nabízí které barevné možnosti. Od stříbrné po černou až zlatou. Je to na vás!

 

stailness steel optic černý chrom mosaz White Edition

 

stříbrná matná bílá stříbrná lesklá Black Edition Gold Edition

 individuální barvy RAL jsou možné pro sérii SolvaPro

 

Inspirativní články

HUPPE barvy profilů

HUPPE barvy profilů

Barva profilu sprchového koutu nemusí být jen stříbrná lesklá. Hüppe nabízí možnost různých barevných variant profilů. Od stříbrné po černou až zlatou. Je to na vás!
Zobrazit článek
HUPPE typy skel

HUPPE typy skel

Hüppe je známá svými kvalitními a stylovými sprchovými kouty a jedním z klíčových prvků, které dělají tyto kouty tak výjimečnými, jsou různé typy skel, které můžete zvolit.
Zobrazit článek
HUPPE Anti-Plaque

HUPPE Anti-Plaque

Hüppe Anti-Plaque je povrchová úprava aplikovaná ve výrobě, která usnadňuje čištění a umožňuje jednoduché stékání vody v podobně drobných kapek. Proč byste si ji neměli zapomenout přiobjednat k vysněnému sprchovému koutu?
Zobrazit článek